אודות

הרב משה עמר – 

מו"ץ בהלכות טהרה בבית ההוראה 'אפיקי מים' וב'קו ההלכה'. מדריך חתנים מומחה, ומקים 'מרכז נווה', המרכז להכוונה מקיפה לחיי הנישואין.

'מרכז נווה' הוא פתרון ייחודי המרכז בתחומו הדרכה מקיפה לחתן ולנשוי הטרי, בכל תחומי החיים – הלכה והשקפה, זוגיות, בניית האישיות, רפואה, כלכלה, ועוד.

בשנים האחרונות השבתי לאלפי שואלים בהלכות טהרה במסגרת בית ההוראה 'אפיקי מים' של הגאון רבי משה פנירי שליט"א, וכן במסגרת 'קו ההלכה'.

לאחר ששמעתי אלפי שאלות של נשואים צעירים, ומתוך הקשר עם מאות חתנים בתחילת הדרך, גיליתי כי קיים חסר עמוק בהדרכה מפורטת לבניית זוגיות נכונה.

הדבר ציער אותי מאוד; כי זוגיות טובה ועוצמתית, קשר חם וקרוב- זהו הבסיס להצלחה בכל תחומי החיים. בלימוד, בעבודה, וביצירת חיים מאושרים באמת.

בנוסף, נתקלתי במקרים רבים בהם לו היה לבני הזוג את הידע הנכון, הם היו נמנעים מראש מטעויות קשות ומצערות.

לכן הקמתי את 'מרכז נווה'. שתכליתו היא להגיש לחתן הטרי ולנשואים צעירים, את כל הידע הנדרש להם  להקמת הבית, באופן מתומצת ויסודי, ובצורה השמחה והרגועה ביותר.

אני מאמין גדול במשפט: 'אין זוג לא מוצלח, יש זוג לא מודרך'.

הייחודיות בהדרכה של 'מרכז נווה' היא בהגשת ידע מקיף, בכל נושא שקשור להקמת הבית. החל מעולם ההלכה, השקפה, עולם הזוגיות, בניית האישיות, רפואה וכלכלה, וכלה בכל הפרטים הפרקטיים והטכניים שנדרשים להקמת בית.

באמצעות ייעוץ והדרכה להתנהלות נכונה בכל התחומים, אנו מונעים מראש טעויות וצער רב.

אני דוגל שלא להסתפק בהדרכה קצרה של שיעורים בודדים, המספקים רק מעט רקע, אלא להגיש לחתן את כל הידע, שיהווה עבורו את הבסיס להקמת הבית. ידיעות שידריכו אותו בדרכו בחיים, בכל התחומים החדשים אליהם נחשף כעת.

החזון שלי הוא להועיל לכמה שיותר חתנים. להביא לידיעתם את הידע הקריטי לבניית חיי נישואין מאושרים, את הידע ההלכתי בצורה פרקטית וקלה, ובכך להציל אותם מטעויות ומעוגמת נפש גדולה.

הדרכת החתנים הינה אישית, אחד על אחד, ומותאמת לסגנון החתן ולאישיותו. ההדרכה מתבצעת בחדר פרטי, שקט ורגוע.

אני נותן דגש מיוחד על מסירה נעימה, בפתיחות ובגובה העיניים, ובאווירה שתאפשר לחתן לשאול הכל, מבלי להתבייש, כדי שיגיע לחתונה מוכן, מאושר, ועם ידע ברור מה עליו לעשות, ובצורה הטובה ביותר. 

ההדרכה המקיפה הוכיחה את עצמה, בעזרת ה', כמובילה לחיי משפחה טובים ורגועים, ומונעת בעיות שונות ועוגמת נפש.

תעודות

דילוג לתוכן