חתן יקר!
אם גם לך יש
חששות וחוסר ידע
לגבי חיי הנישואין הקרבים

אם אתה רוצה להבין כיצד מתנהלים חיי נישואין נכונים ומאיזה טעויות קריטיות צריך להימנע
הגעת למקום הנכון!

הרב משה עמר מו"ץ ומדריך חתנים מומחה

מציג בפניך את החוברת המלאה

שבעת הסודות
שכל חתן טרי חייב להכיר

חוברת הדרכה של הרב משה עמר להדרכת חתנים

לקבלת החוברת ותכנים מרעננים לזוגיות מרגשת

 ⇓ הכנס את כתובת המייל שלך כאן ⇓

עד עכשיו יותר מ- 4,213 חתנים!!! קיבלו את החוברת!

בעזרת החוברת המיוחדת

מי אני?

הרב משה עמר,
נעים מאוד,

בשנים האחרונות השבתי לאלפי שואלים בהלכות טהרה במסגרת בית ההוראה "אפיקי מים" של הגאון רבי משה פנירי שליט"א וכן במסגרת "קו ההלכה".

בנוסף אני מדריך חתנים ועוזר להם להגיע ברוגע לחתונה ולנישואין, לדעת להקים בית שתהיה בו שמחה אמיתית בזוגיות טובה. זאת באמצעות ייעוץ והדרכה להתנהלות נכונה בכל התחומים- הלכתית, השקפתית ומעשית. וכן אני עוסק בליווי נשואים צעירים בנושאי הלכה ורפואה.

מתוך השאלות והקשר עם חתנים בתחילת הדרך, גיליתי כי קיים חוסר עמוק בהדרכה מפורטת לבניית זוגיות נכונה. הדבר ציער אותי מאוד, כי כשיש זוגיות טובה ועוצמתית, כשהקשר הוא חם וקרוב- זהו הבסיס להצלחה בכל תחומי החיים. בלימוד, בעבודה, ביצירת חיים מאושרים באמת.

הייחודיות בהדרכה שאני מעניק, היא בהגשת ידע מקיף, בכל נושא שקשור להקמת הבית. החל מעולם ההלכה ועולם הזוגיות, וכלה בכל הנושאים הפרקטיים והטכניים שנדרשים להקמת בית.

לכן הקמתי את "מרכז נווה", שתכליתו להגיש לחתן הטרי את כל הידע הנדרש להקמת ביתו באופן מתומצת ויסודי, בצורה הכי שמחה ורגועה. אני דוגל שלא להסתפק בהדרכה קצרה של שיעורים בודדים, המספקים רק מעט רקע, אלא להגיש לחתן את כל הידיעות שיהוו את הבסיס להקמת הבית, ידיעות שידריכו אותו בדרכו בחיים, בכל התחומים החדשים אליהם נחשף כעת.

חוברת זו היא חלק מהחזון שלי של הגשת הידע בצורה חווייתית ומפורטת לחתנים כדי שיקימו את ביתם בצורה הטובה ביותר.

קוראי החוברת מספרים

הירשם לקבלת החוברת

ותקבל כלים עוצמתיים לחיזוק הקשר הזוגי.

דילוג לתוכן