החתן אוריאל עמיאל

ירושלים, ישיבת "אוהל יוסף" בני ברק

נגן וידאו
החתן אוריאל עמיאל
ירושלים, ישיבת "אוהל יוסף" בני ברק

שלום וברכה, שמי אוריאל עמיאל, לומד בישיבת אוהל יוסף

הגעתי אל הרב משה דרך אח שלי שלומד איתו בכולל, היה חברותא שלו כמה שנים. הוא אמר לי: "אם אתה מחפש מדריך (סגרתי וורט) שיהיה איתך לאורך כל הדרך ולא רק בהדרכה עכשיו גם בשנה שאחרי זה, וייתן לך את ההדרכה מכל הכיוונים, כאילו הדרכה מושלמת מה שנקרא, לא יחסוך שום דבר, אז יש לי מדריך אחד להביא לך. זה הרב משה עמר.

איך הכל התחיל בהדרכת חתנים עם הרב משה עמר?

ואז, ראיתי שיש אפשרות של שיעור ניסיון כאילו לבוא ולראות. אתה לא מתחייב. באתי וראיתי שמדובר באדם כזה באמת. ראיתי את החומרים שהוא עשה יצאתי משם ואמרתי: "לא יודע אם יש מדריך בעולם שישב וכתב בצורה כזאת וערך את הכל ונגע בנושאים שמדריכים אחרים לא נוגעים". פשוט הייתי סגור על זה זהו.

אז דבר ראשון מה שהיה חשוב לי, שיהיה מדריך שיהיה בראש שלי מה שנקרא. והרב משה אפילו שהוא מו"צ, מורה הוראה והוא תלמיד חכם עצום. ויש לו תעודות והכל, הוא נחשב לאדם מאוד חשוב אבל כשאתה מגיע אליו, הרב איתך. הוא נותן לך את כל הלב הוא מתנהג אליך כאילו הוא חבר ואתם חברים בישיבה. ואתה מרגיש עם הרב הכי נחמד לדבר יותר מכל אדם אחר בעולם. והוא נותן לך את ההרגשה שהוא איתך לאורך כל הדרך ולא שאתה מתחתן וזהו. זה מדריך שיענה לך ביום בלילה מתי שצריך. אתה יודע שאתה מתקשר והוא יענה.

זה לא רק הדרכה לבית זה הדרכה לחיים

זה שינה לי הרבה דברים בחיים שלי עם עצמי. ממילא, זה יגרום לך לבנות בית הרבה יותר טוב, בית הרבה יותר איכותי עם יסודות הרבה יותר חזקים.

עוד משהו שראיתי פה זה האווירה החיובית האווירה השמחה. אף פעם לא באים והרב משה עייף, עצבני, עצוב לא יודע… תמיד יש פה אווירה חיובית, אווירה כיפית.

אני ממליץ בחום ממש לכל אחד ואחד. ואני יכול להבטיח שמי שיבא לפה להדרכה, לא יתחרט על זה לעולם.

בוא ללמוד את הסודות והיסודות להקמת בית איתן

לתאום פגישה מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה

דילוג לתוכן