החתן אליהו גרשון

מודיעין עילית

נגן וידאו
החתן אליהו גרשון
מודיעין עילית

"היי שלום וברכה אני אליהו גרשון בן 22 מתחתן.

אבא שלי שמע מחבר שלו ששלח את הבן שלו פה להדרכת חתנים. אבא שלי ממש התרשם גם מהשיחה עם הבחור שהודרך וגם מהשיחה עם המדריך.

בביטחון לב שלח אותי לידיים הנכונות, המדויקות, הכי טובות שיכלתי אני, בתור המודרך לצפות. קיבלתי מהרב משה מידע מדויק, אמין, מקצועי מאד. כזה שבאמת נתן לי את התחושה ואת הרוגע שציפיתי לקבל, שלא הייתי בטוח שאני אקבל, במיוחד לא מהציבור החרדי.

איך התרשמת מהדרכת החתנים של הרב עמר?

בכל אופן קיבלתי הדרכה שראשה בשמיים. זאת אומרת שהרוחניות היא הקו המנחה של ההדרכה הזאת. מצד שני, שהיא נמצאת על הקרקע עם כל ה-באמת האנושיות של הגבר שאמור להפיק את המירב מעצמו ואמור להגיע לשיא המיצוי של עצמו וככה הוא מרגיש הכי טוב. זה בעצם המשמעות של הנתינה ושל האהבה.

איך ההרגשה אחרי ההדרכה?

בכל אופן אני מרגיש מאוד בטוח מאוד כיף לי, אני מרגיש אמון, שמאד נדיר למצוא אמון, במיוחד בתקופות האלו שכל אחד יש לו את האינטרסים שלו.

אני רוצה להגיד תודה באמת מקרב לב לרב. אני אומר תודה גם בשם אשתי שאני בטוח שהיא תהנה, שיהיה לה טוב, שלמדתי את ההכי טוב. שהייתי במקום הכי מקצועי והכי באמת הכי טוב שיש. היה לי כיף, השיעורים ערוכים בצורה מאד מאד מחושבת, זה לדעתי מלאכת מחשבת שעבדו עליה המון המון שנים. אני באמת מעריך את זה.

מה הכי חשוב בהדרכת חתנים?

אני חושב שהדבר שהכי חשוב זה מורה שיודע וחי את מה שהוא אומר, אז זה בעצם המפתח. באמת באמת התרשמתי מההדרכה הזאת, מהמהות של הבנאדם הזה שבאמת אוהב את העבודה שלו עושה אותה מכל הלב. תמיד תמיד זמין ב"ה אני מרוצה, אני שמח.

אני ממליץ לכל בחור שלא יודע מה הוא רוצה ומחפש, משהו שהוא קצת מעל. קצת לא בקו התפר. אני מאד מאד ממליץ. אני מגדיר את עצמי ככה, לא על קו התפר. נע בין שני עולמות מכיר עוד עולמות, וממש הרגשתי בטוח ואני רוצה להגיד תודה רבה ושבאמת עשה לי טוב."

בוא ללמוד את הסודות והיסודות להקמת בית איתן

לתאום פגישה מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה

דילוג לתוכן