החתן בן ציון נורוק

גבעת זאב

החתן בן ציון נורוק
גבעת זאב

שלום הרב עמר היקר

לי קוראים בן ציון נורוק הגעתי לרב מחיפוש בגוגל. אני הולך להתחתן בפעם השנייה בעזרת השם. חיפשתי הדרכה שתקנה לי כלים מתאימים כדי לדעת כיצד לשמור את מה שבפעם הראשונה פחות שמרתי.

חווית הדרכת חתנים מיוחדת

החוויה בהדרכה עם הרב היא הרבה מעבר למה שציפיתי. קודם כל, הכלים שקיבלתי פה, זה כלים שלא חשבתי שאוכל לקבל בהדרכה.

אמרתי כמו כולם, טוב, מה כבר יכול להיות? תספרו לי מה שראיתי בשיעורים פה ושם. זה משהו אחר. האחד על אחד הזה עושה פלאים עם כל החשיבה. בעיקר החשיבה שבאתי אליה לפני זה, קיבלתי כאן שיעור לחיים איך לבוא לנישואים.

לפני ואחרי הדרכת חתנים

בן ציון שלפני ההדרכה זה בן ציון שחושב שהוא יודע הכל. הוא בטוח שהוא לא טעה ואחרים טעו. בן ציון שאחרי ההדרכה הזאת עם הרב משה זה בן ציון אחר לגמרי. אחר לגמרי.

ואם השינוי זה לא 180 אז זה הרבה מאוד קרוב ל-180 מעלות שינוי. כי השינוי הוא דרסטי ובאמת אחר ולא ציפיתי שאני אחשוב ככה על האופן שבו נראים הנישואים מאשר מה שחשבתי בעבר.

היום אני מרגיש הרבה הרבה יותר נכון ובריא להיכנס לנישואים ואין לי ספק שהשיעור הזה, הסדרת שיעורים שעברתי אצל הרב, הכינו אותי לעתיד טוב יותר.

הדרכת חתנים זו לא התלבטות

אני יכול להגיד שאם יש למישהו התלבטות אם לבוא להדרכת חתנים, לא משנה איזה, אבל בעיקר הדרכת חתנים לפני נישואים, אני יכול להמליץ על הרב משה. אני רוצה לומר לאנשים, וואלה, בואו לרב הזה, כי פה יש את ההסבר הכי מדויק שאפשר לקבל.

בכל מקרה כדאי לקחת הדרכת חתנים, כי זה משהו שלא הייתי מחליף בשום מצב.

בוא ללמוד את הסודות והיסודות להקמת בית איתן

לתאום פגישה מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה

דילוג לתוכן