החתן בנציון נורוק

גבעת זאב

החתן בנציון נורוק
גבעת זאב

לי קוראים בנציון נורוק הגעתי לרב מחיפוש בגוגל אני הולך להתחתן בפעם השנייה בעזרת השם וחיפשתי הדרכה שתקנה לי כלים מתאימים כדי לדעת איפה לשמור את מה שבפעם הראשונה פחות שמרתי.

החוויה בהדרכה עם הרב היא הרבה מעבר למה שציפיתי. קודם כל, הכלים שקיבלתי פה, זה כלים שלא חשבתי שאני יוכל לקבל בהדרכה, כי אמרתי כמו כולם, טוב, מה זה יכול להיות? תספרו לי מה שראיתי בשיעורים פה ושם. זה משהו אחר, האחד על אחד הזה עושה פלאים עם כל החשיבה ובעיקר החשיבה שבאתי אליה לפני זה קיבלתי כאן שיעור לחיים איך לבוא לנישואים.

בן ציון שלפני ההדרכה זה בן ציון שחושב שהוא יודע הכל לבטוח שהוא לא טעה ואחרים טעו בן ציון שאחרי ההדרכה הזאת עם הרב משה זה בנציון אחר לגמרי, אחר לגמרי ואם זה לא 180 אז זה הרבה מאוד קרוב ל-180 מעלות כי השינוי הוא דרסטי ובאמת אחר ולא ציפיתי שאני אחשוב ככה על האופן שבו נראים הנישואים מאשר מה שחשבתי בעבר והיום אני מרגיש הרבה הרבה יותר נכון ובריא להיכנס לנישואים ואין לי ספק שהשיעור הזה, הסדרת שיעורים שעברתי אצל הרב, הכינו אותי לעתיד טוב יותר.

אני יכול להגיד על הרב שאם יש למישהו התלבטות אם לבוא להדרכת חתנים, לא משנה איזה, אבל בעיקר הדרכת חתנים לפני נישואים, אני יכול להמליץ על הרב משה ולהגיד לאנשים, וואלה, בואו לרב הזה, כי פה יש את ההסבר הכי מדויק שאפשר לקבל. בכל מקרה כדאי לקחת הדרכת חתנים, כי זה משהו שלא הייתי מחליף בשום מצב.

בוא ללמוד את הסודות והיסודות להקמת בית איתן

לתאום פגישה מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה

דילוג לתוכן