החתן יוסי שטרית

בית שמש

החתן יוסי שטרית
בית שמש

"שמי יוסף שטרית. אני לומד חצי יום עובד חצי יום. הגעתי לרב משה עמר דרך חבר מאוד טוב, קוראים לו נועם דגני שהוא המליץ לי בחום על ההדרכה.

חיפשתי מישהו שבאמת יעשה לי סדר בראש. כזה שאוכל לדבר איתו פתוח גם על כל העבר שהיה לנו. אני מרגיש שהגעתי למקום הזה וקיבלתי הכוונה טובה, ואני רואה שזה פשוט דרך חיים מאפס למאה. זה בכלל לא אותו דבר.

ואני מרגיש עכשיו שאני רגוע ואני יודע לקראת מה אני הולך עם חוברת כלים ביד. ואין, אני פשוט מאושר ובטוח בדרך שאני הולך להגיע אליה.

חוויה יוצאת דופן בהדרכת חתנים

אז החוויה שלי בהדרכה הייתה ממש טובה. בהתחלה זה היה לי קצת מוזר כי לא נחשפתי לדברים האלו. כבר אחרי השיעור הראשון נפתחתי. הרגשתי בטוח. הרגשתי שזה מקום שאני יכול בלי מחסומים בלי שום דבר פשוט לדבר את מה שאני מרגיש. לשאול את מה שאני רוצה לשאול, לקבל מענה מדויק, שהוא במיוחד בשבילי ולא איזה משהו כללי.

הרגשתי שכאילו מיקדו את ההדרכה במיוחד לצרכים שלי. לעבר שהגעתי אליו, אני מרגיש גם שקיבלתי כלים פרקטים ולא דברים ששמעתי. כאילו שאנשים אמרו לי מלא דברים באוויר וכל מיני דברים שלא צריך לדעת ושזה סתם מסבך.

איך היית ההדרכת חתנים?

קיבלתי את הדברים ממש ממוקדים ואני מרגיש שקיבלתי את מה שהייתי צריך לקבל. וגם ת'אמת, שאני מרגיש אחרי ההדרכה הזאתי מעבר להדרכה לקראת הנישואין, ההדרכה האישית כלפי. איך לחיות את החיים, איך להתייחס לכל בן אדם שעומד מולי.

התפיסה על החיים התפיסה על כל דבר שאנחנו נפגשים איתו ביום יום פשוט שונה לגמרי. מעבר להדרכה פרקטית על חתונה וזוג. זה הדרכה על החיים. איך לבנות חיים מאושרים יותר למצות אותנו יותר. הרגשה של תפיסת חיים שונה לטובה אחרי ההדרכה.

הייתי ממליץ על הרב עמר כמדריך חתנים לכל אחד

ואני רוצה להמליץ בחום לכל החתנים שעכשיו לקראת החתונה. בלי להסתפק, בלי שום מחשבה לאן ללכת, פשוט להגיע לרב משה עמר. אתם פשוט תצאו מרוצים עם ביטחון. תדעו לקראת מה אתם הולכים, תקבלו את כל הדברים שאתם צריכים. את כל הכלים, כל הפרקטיקה, כל ההלכות, כל המעשי, כל דרך חיים יהיה לכם פשוט בצורה ברורה שמתאימה אליכם. פשוט תבואו.

אני רוצה להודות גם לרב משה עמר על הסבלנות שהוא נתן לי, על התמיכה שהוא נתן. על ההבנה שהוא הבין אותי וידע למקד את כל הדברים ואת כל ההדרכה במיוחד אלי. באמת אני מרגיש הרבה יותר רגוע ושליו לקראת מה שאני הולך ושמח ונכון. אני פשוט מחכה לזה ומשתוקק והכל בזכות הרב משה עמר תודה

בוא ללמוד את הסודות והיסודות להקמת בית איתן

לתאום פגישה מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה

דילוג לתוכן