החתן יעקב אטיאס

בני ברק, ישיבת "היכל יצחק" ירושלים

נגן וידאו
החתן יעקב אטיאס
בני ברק, ישיבת "היכל יצחק" ירושלים

אני יעקב אטיאס לומד בישיבת היכל יצחק של רבי ישראל לנדא, וגר בבני ברק.

היה חשוב לי מאד לדעת שאני נפגש עם אישה אני אדע איך להתנהג איתה, איך לדעת מה הראש שלה, מה הכיוון שלה, איך מתייחסים לדברים שהיא מדברת או עונה או מספרת. ומה אני חושב? שקיבלתי את הכל מעבר למה שציפיתי , מאוד הרגשה נוחה, נחמדה, טובה במציאות שאני יכול לשבת מול בן אדם ולא להרגיש אי נוחות או מצב שאני מגיע ומרגיש שאני מגיע למקום שבעצם מעמיס עליי או גורם לי לחשוב פעמיים – מה? לעשות עוד אחד.., אז אני.. ממש היה נחמד שאפילו תמיד אמרתי- טוב נו מתי הפעם הבאה? הכל טוב אני יכול להגיע ולדעת באמת, ולהבין בצורה מאד מוסברת וכיפית.

השינוי שלי זה היה בעצם שרציתי לדעת איך להתנהג וכמה ומה הצורה לקבל אם זה סיפור אם זה דברים שאתה מדבר עם אישה חי עם אישה מתנהג עם אשה מקבל את הדברים שהיא אומרת לך שאתה רוצה לדעת בדיוק מה הולך ומה להגיד, שאני רגוע, רגוע שאני יעשה את זה אמנם זה עבודה, זה עבודה של החיים שאתה יודע איך מגיעים אליה אתה יודע איך לעשות אותה, כשאתה לומד בניין שאתה יודע איך לבנות אותו ואתה מגיע אליו בצורה הכי טובה והכי חכמה שיש.

דבר ראשון כל מי ששאל גם בתור חתן, חתן זה כבר מאוחר מידי חתנים שהולכים להתחתן… ספרתי להם בישיבה שהייתי אצל מדריך נדיר שלא קיים. ולא יודע כל הסיפורים של ולא יודע כל הסיפורים על המדריכים עם מקומות מסוימים סיפורים מסוימים אני ממש נהניתי בצורה שאין כמותה אני לא יודע אם יש אופציה לקבל כזה הרבה מידע וכזה הרבה חומר בכזו צורה טובה.

אני הדבר הראשון זה שכל חתן שכל אחד שיתארס ,המקום הראשון שלי זה יהיה הרב משה עמר חוץ מזה הידיעה המציאותית שמגיע אדם שעונה להלכות, אדם שחי את הזה.. הסיפורים שיש לו המציאות שהוא יודע כזה הרבה דברים זה משהו שבעצם נותן את האופציה גם לקבל את המושג וגם לדעת שיש על מי לסמוך לאחר ההדרכה. ואני רק ממליץ!

בוא ללמוד את הסודות והיסודות להקמת בית איתן

לתאום פגישה מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה

דילוג לתוכן