החתן יצחק גורלי

אשדוד

החתן יצחק גורלי
אשדוד

שמי יצחק גורלי, אני גר באשדוד, לומד פה במודיעין עילית

המליץ לי מאוד חבר כאילו על הרב משה עמר.

הוא אמר לי, הדרכה כזאת, אין דבר כזה, אסור לפספס על הדרכות כאלה. ובאמת הלכתי וראיתי, כמה שהוא אמר לי, ראיתי שזה יותר ויותר. וכמה שהוא עשה לי טוב, זה ממש כאילו גם מרגיע, גם נותן תחושה טובה הכל, הכל הרגשה. אני פה מודרך בבית שלו והכי כיף שבעולם.

היה חשוב לי בהדרכה שיהיה מישהו שקודם כל ירגיע אותי, כי זו תקופה שחתן עובר, ויש מלא חששות. ורוגע זה הדבר הכי גדול שהיה לי פה, שציפיתי אליו, קיבלתי פה רוגע וגם מדבר בפתיחות וכיף כמו חבר. כשאני יוצא איתו למרפסת לסיגריה זה כמו חבר וכשאני נכנס איתו לפה זה רב ואני באמת נותן את התחושה הכי טובה שבעולם אין דברים כאלה.

הצורה של הדרכה הייתה ככה התחלנו בכל שיעור יש לנו גם נושא השקפה, גם נושא של הלכות הוא מסביר את הלכות ממש יש לו שיטות להסביר את כל הלכות שנזכור אותן והכל ובצורה ממש ששווה לכל נפש בצורה מאוד טובה ולי היה מאוד כיף, גם שיש לי בעיות של קשב וריכוז אבל איתו פיקס הכל הלך, שיעורים באמת כיף, כיף פה מאוד. שווה לבוא.

לגבי העניין של האישה, סתם שהכרתי בעולם חשבתי אישה זה עוד סוג יש גבר ויש אישה וזה אותו דבר. הרב משה באמת עשה לי תודעה אחרת לגבי אישה אישה זה עולם שונה זה עולם אחר ובאמת זה עזר לי כל כך להבין מה זה אישה שהיום אני עם ארוסתי עולמות שונים ובאמת אין דברים כאלה.

חברים, אני הייתי מודרך אצל הרב משה באמת, לכל אדם. בן אדם לא משנה מה הוא חילוני, חרדי, חסידי, לא משנה מה. אין דברים כאלה, זה פשוט לפספס. מי שלא בא לפה זה פספוס. חיי אישות זה הדבר הכי חשוב בעולם, ומי שרוצה להשקיע זה רק אצלו.

בוא ללמוד את הסודות והיסודות להקמת בית איתן

לתאום פגישה מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה

דילוג לתוכן