החתן יצחק שרים

ירושלים, ישיבת "תורת דוד" בני ברק

החתן יצחק שרים
ירושלים, ישיבת "תורת דוד" בני ברק

לי קוראים יצחק המשפחה שלי שרים, בפורים התארסתי ברוך ה'.

שאלתי אצל חברים שהיו אצל מדריכים איפה אתם ממליצים כל אחד אמר לי מקום אחר,

אמרתי לאבא שלי כמה מדריכים פחות או יותר הוא אמר לי אני יבדוק לך מדריך הכי טוב זה מה שחשוב. הכי חשוב להשקיע זה מדריך.

הוא התקשר לבית הוראה של הרב פנירי הוא השיג את הרב פנירי הוא אמר לו אני רוצה שתמליץ לי על מדריך אני רוצה את המדריך הכי טוב שיש לבן שלי, לא משנה כמה עולה זה מה שחשוב לי הדרכה טובה כי זה לכל החיים וזה מאד חשוב.

וב"ה אבא שלי שמע על הרב משה עמר הוא שמע עליו מכל הכיוונים המלצות, אנשים הוא הכיר אותם, גם חמי אמר לו הרב משה עמר אני מכיר אותו. התקשר אליו, ממש הוא נהנה כל פעם שהוא דיבר איתו.

עשיתי איתו פגישת ניסיון הפגישה הייתה מוצלחת, הייתי בטוח פגישת ניסיון חמש עשר דקות היה שעה וחצי פגישה וזה רק היה ניסיון. אחרי הפגישה אמרתי לו – זהו אני איתך סגור, אני איתך מאה אחוז סגור איתך, אין מה לעשות.

וב"ה התחלתי פה את השיעורים בהתחלה התחלתי בלחץ אמרתי אני יצליח לא יצליח, לא ידעתי כלום, חתן מתחתן לא יודע כלום.

ועכשיו כשאני אחרי כל השיעורים אני מרגיש רגוע, מסודר הכל אצלי בראש, הכל רשום, דפים הוא מביא לכל אחד דפים, קלסרים, בדרך אני קורא מזה, כל הזמן נמצאים הדפים האלו. יש לי חברים חתנים בישיבה הם כל הזמן מסתכלים עלי הם מקנאים, רוצים גם, אני אומר להם זה רק למי שלרב משה עמר מגיע זה לא כל אחד זוכה לזה.

מה שפה הכי אהבתי בהדרכה זה שאתה נמצא מול מדריך ויש לך הכל פרוש לפניך, זאת אומרת זה לא שהוא אומר לך דברים בע"פ, לא שהוא שולח אותך להסתכל בספרים. הוא אומר לך תראה אתה יושב פה עם ההדרכה אני מסביר לך מפה אתה מתסכל פה.

אתה רואה מה הוא מדריך, אתה יודע מה הוא למד איתך, אתה יודע על מה לחזור, החומר אחרי ההדרכה בראש שלך אתה יודע על מה ללמוד, איזה סוגיות ללמוד הכל אצלך מסודר בראש, וזה מה שפה מיוחד בהדרכה.

ולא רק זה יש פה גם אוירה טובה, כל אחד שמגיע, גם שירות וזמן איכות לכולם, המקרר פתוח מאחורה אם אתה רוצה פחיות מכל הסגנונות מכל הצבעים, אפילו אתה מגיע בבוקר צריך קפה, תה, תה בטעמים, יש פה הכל ב"ה. מזגן טוב, אוירה טובה. אתה נמצא פה לבד בלי אנשים, רגוע, אוירה שקטה ב"ה.

כל מה שהוא נתן לי נקלט ישר לראש שלי כי כשיש אוירה וכשהכל נראה יפה מסודר אז ב"ה הכל נקלט ומה שבהחלט התחברתי לזה.

ההעברה של החומר שהרב משה עמר מגיש את החומר זה פשוט דבר בשפה ברורה לכל נפש, כשהוא מוסר את הדברים קודם כל הוא מוסר אותם כשאתה רואה אותם, הוא מוסר אותם עם כל שפת הגוף, עם כל שפת הידיים ועם חיוך על הפנים. כשהוא מוסר אותם, הוא מסתכל לך ישר בעיניים, אתה קולט שהאדם מסביר לך מכל הלב ודברים היוצאים מהלב נכנסים אל הלב. והחומר שהוא ניגש והסגנון דיבור שהוא הגיש לי את זה, נקלט לי ישר אלי וכל הזמן כשאני חושב על ההדרכה אני לא חושב על מה שכתוב אני חושב גם על ההלכות שהוא אמר לי שאני נזכר שהוא דיבר איתי את ההלכות האלו שהוא אמר את ההלכות האלו הכל נקלט אצלך בראש.

הרב משה עמר יודע שפה לכל בחור ולכל נפש, מתחיל מהחתן שהוא בטוח שהוא יודע את הכל, כי מסתבר שהוא לא ידוע כלום שיבוא לפה ויראה באמת מה צריך לדעת. וההוא שבאמת מסופק ובטוח שצריך אצלו פסיכולוג הוא צריך לתת לו יועץ שיסביר לו בכלל מה זה אישה.

פשוט מתאים לכל אחד לכל סגנון של בחור מתאים הוא יודע גם להתאים לכל אחד. וזה מה שמיוחד פה הסגנון הדיבור זה פשוט מדהים מדהים חוויה שלא תשכח לעולם בעז"ה.

בוא ללמוד את הסודות והיסודות להקמת בית איתן

לתאום פגישה מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה

דילוג לתוכן