החתן מאיר שקלים

ירושלים

נגן וידאו
החתן מאיר שקלים
ירושלים

אני מאיר שקלים מירושלים.

לפני שלוש חודשים התארסתי, כשקבענו תאריך לחתונה התחלתי לחפש מדריך. רציתי מישהו שיותר אישי מישהו שיותר משקיע בהדרכה עצמה, ואז מישהו בא והמליץ על הרב משה עמר והוא אמר לי שהוא אחד המדריכים התותחים, ושהוא מישהו שהוא באמת שם לפרטים הקטנים בדיוק מה שחיפשתי, וגם אישי וגם מאד חשוב שהוא איתך , לאו דווקא בכללי אלא יותר עבורך, זה מאד היה חשוב לי.

אז באמתי לרב יצחק כהן ואמרתי לו אני מחפש מישהו וזה וזה ,הוא אמר לי מה בינתיים שמעת? אמרתי לו יש את הרב משה עמר, אמר לי כן שמעתי עליו הוא מדריך טוב הוא יכול להתאים לך.

גם הרב יצחק כהן מאד קרוב אליי והוא ידע שאני צריך מישהו אישי, ופרטי. וניסיתי, התקשרתי אליו וישר קיבלתי יחס חם ודואג, וקבענו להיפגש ועדיין הסתפקתי.

אבל מהרגע שנכנסתי לחדר הבנתי שזה יהיה המדריך שלי, את הדאגה, את הרצון לעזור, את הבאמת להעביר שתצא מפה במאה אחוז מה שאתה צריך, וכל דבר שבאתי לשאול קיבלתי את התשובה לפני שהייתי צריך לשאול את השאלה.

ובאמת כאילו לפני שהתחלתי את ההדרכה פחדתי מאד שאני לא אצא במאה אחוז ויצאתי בשלוש מאות אחוז אני כאילו בא בביטחון מלא לחתונה וזה הדבר שהכי שווה והכי חשוב שהחתן יהיה רגוע ובאמת הרב משה דואג לזה במאה אחוז.

וגם החוויה, היחס, ההבנה, כאילו כל התהליך שיש פה, מקבל בחום, בחיוך ותמיד דואג להכל ובאמת זה הדבר שהכי שווה אני אמליץ לכולם ואני מקווה שגם את הילדים שלי הוא ידריך , זה מה שאני יכול להגיד.

בוא ללמוד את הסודות והיסודות להקמת בית איתן

לתאום פגישה מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה

דילוג לתוכן