החתן משה דוויק

אשדוד

נגן וידאו
החתן משה דוויק
אשדוד

אני משה דוויק מגר באשדוד.

התחלתי הדרכה והרגשתי שמשהו לא כ"כ נח לי. זה היה ממש ממש קרוב לחתונה, שבוע לפני החתונה באתי לפה, למדנו ביחד שעות רבות. הבנתי שאני חייב גם לבוא לפה אחרי החתונה לעשות הדרכה כוללת וחדשה ושתהיה טובה בשבילי. וזה באמת מה שעשיתי – ואני בדיוק מסיים אותה עכשיו 4 חודשיים אחרי החתונה. אני בא לפה כל יום ראשון לשעה וחצי.

הדרכה עם הרב משה עמר היא משהו יוצא דופן

נהניתי מההדרכה, מההקשבה של המדריך אליי. בכל השעות שאתה יכול להתקשר והוא עונה לך בשמחה ונותן לך את ההרגשה שאתה לא מפריע לו בחיים. גם אחרי זה, זה נותן לך יותר כלים להצליח. יותר כלים להבין מה אתה צריך באמת כי הדרכה זה הדרכה היא נותנת לך איך להתמודד בבית. אז אם לא תעשה הדרכה, אתה לא תדע איך להתמודד.

פה אתה יש לך את הכלים איך להתמודד, איך לדעת מה צריך, מה אסור איך צריך להתנהג לאישה. מה טוב מה לא טוב. זה ההדרכה.

מי שבאמת חשוב לו הנישואין – ילך למישהו טוב. זה לא משנה גם אם המחיר או כל דבר. מי שחשוב לו החיים בכל דבר, הוא ילך ויעשה מה שצריך והאנשים שבאמת חשוב להם עושים את זה ובאים כמו שבאים לפה אנשים ששמעו שזה טוב – אז הם פשוט באו.

היית ממליץ על הרב עמר כמדריך חתנים?

יש לי גיס ששמע שמאד מאד נהניתי. אפילו שהוא למד אצל מישהו שהוא טען שהוא מאד טוב, הוא ראה שמאד מאד נהניתי.

יש לו חבר שהוא חבר מאד טוב שלו אמר לו תקשיב יש לי גיס בעננים. אותו בחור הגיע לפה ואני אפילו לא מכיר את הבחור הזה. אני פוגש אותו בשבת חתן במקרה שהייתי ואני במקרה זורק לו: "אתה יודע, למדנו אצל אותו מדריך". "איך היה"? הוא אומר לי: "שמע, זו הייתה החוויה הכי טובה שיכלה להיות לי בחיים לפני החתונה". ככה צריך להיכנס לבית בהדרכה ישרה ונכונה וטובה."

בוא ללמוד את הסודות והיסודות להקמת בית איתן

לתאום פגישה מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה

דילוג לתוכן