החתן משה דוויק

אשדוד

נגן וידאו
החתן משה דוויק
אשדוד

קוראים לי משה דוויק אני גר באשדוד.

אני התחלתי הדרכה והרגשתי שמשהו לא כ"כ נח לי וזה היה ממש ממש קרוב לחתונה, שבוע לפני החתונה באתי לפה, למדנו ביחד שעות רבות והבנתי שאני חייב גם לבוא לפה אחרי החתונה לעשות הדרכה כוללת וחדשה ושתהיה טובה בשבילי וזה באמת מה שעשיתי – ואני בדיוק מסיים אותה עכשיו 4 חודשיים אחרי החתונה שאני בא לפה כל יום ראשון לשעה וחצי.

נהניתי מההדרכה, מההקשבה של המדריך אליי ובכל השעות שאתה יכול להתקשר והוא עונה לך בשמחה ונותן לך את ההרגשה שאתה לא מפריע לו בחיים וגם אחרי זה זה נותן לך יותר כלים להצליח יותר כלים להבין מה אתה צריך באמת כי הדרכה זה הדרכה היא נותנת לך איך להתמודד בבית אז אם לא תעשה הדרכה אתה לא תדע איך להתמודד, אז פה אתה יש לך את הכלים איך להתמודד איך לדעת מה צריך, מה אסור איך צריך להתנהג לאישה, מה טוב מה לא טוב זה ההדרכה.

מי שבאמת חשוב לו הנישואין- הוא ילך למישהו טוב זה לא משנה גם אם המחיר או כל דבר מי שחשוב לו החיים בכל דבר הוא ילך ויעשה מה שצריך והאנשים שבאמת חשוב להם עושים את זה ובאים כמו שבאים לפה אנשים ששמעו שזה טוב – אז הם פשוט באו.

יש לי גיס והוא שמע שמאד מאד נהניתי אפילו שהוא למד אצל מישהו שהוא טען שהוא מאד טוב אבל הוא ראה שמאד מאד נהניתי יש לו חבר שהוא חבר מאד טוב שלו אמר לו תקשיב יש לי גיס בעננים אותו בחור הגיע לפה ואני אפילו לא מכיר את הבחור הזה אני פוגש אותו בשבת חתן במקרה שהייתי ואני במקרה זורק לו אתה יודע למדנו אצל אותו מדריך "איך היה"? הוא עושה לי שמע זו הייתה החוויה הכי טובה שיכלה להיות לי בחיים לפני החתונה ככה צריך להכנס לבית בהדרכה ישרה ונכונה וטובה."

בוא ללמוד את הסודות והיסודות להקמת בית איתן

לתאום פגישה מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה

דילוג לתוכן