החתן נהוראי ביטון

אשדוד, ישיבת "זוהר התורה" ירושלים

החתן נהוראי ביטון
אשדוד, ישיבת "זוהר התורה" ירושלים

קוראים לי נהוראי ביטון, אני גר באשדוד, לומד בזוהר התורה בירושלים

מי ששלח אותי זה דווקא חבר של אחי מדריך חתנים בנתיבות הוא אמר לי שיש מדריך ממש ממש טוב בירושלים,

אמרתי לו תביא לי את המספר, התקשרתי וכך הגעתי לכאן.

ציפיתי לקבל מההדרכה קודם כל את הידע ההלכתי, חשוב. לזכור את הדברים, לקבל אותם בדרך טובה שלא אחרי זה אני אצטרך ללמוד אותם אחרי החתונה כמו בפעם הראשונה פשוט שאני יעבור עליו רק לעשות חזרות אחר כך , זה החלק ההלכתי.

החלק של ההנהגות, היה חשוב לי לדעת  מה זה אישה, איך ניגשים, איך מדברים, איך חושבים… עולם חדש, שמישהו יכיר לו אותו בצורה יפה, לא בצורה מפחידה, בצורה חווייתית, בצורה שאני אחכה פשוט רק לשבת לדבר עם אשתי. ציפיתי לקבל את המינימום, מה שאמרתי מקודם, וקיבלתי הרבה מעבר.

קודם כל, ההלכות זה ברמה הכי מדויקת שיש, מבחינת איך להעביר את זה, שזכורים לי בראש כרגע אני יכול למסור את זה למישהו ברמה הכי מדויקת שיכולה להיות

החישובים שנותנים לי כדי לזכור את התאריכים זה כאילו ברמה שילד בכיתה א' יבין הכל ברור פשוט מובן

החלק של ההנהגות זה החלק של להבין את הצד השני את הצד של האישה בצורה כזאת חווייתית שבא לי סתם פשוט להתחיל הכל מההתחלה, רק לשמוע את זה מההתחלה. היה ממש ממש ממש כיף להבין, לשמוע, לתת הרגשה כאילו אני כבר נשוי כמה שנים, לדעת שאני יודע איך מתחילים חיים. בקצרה, מושלם. זה ברמה הכי כיפית שבעולם הבנאדם הכי זורם שיש שזה לדבר על הדברים שכאילו הכי מפחידים, הכי לא נעים לדבר עליהם בצורה כאילו אנחנו לומדים תוס' או איזה רש"י, בצורה שכיף לשאול שאלות, כיף, כיף לשאול שאלות, כיף לשמוע את התשובות, הכל ברוגע, ברוך השם, מושלם.

כל מי שרוצה באמת לבוא לדעת, באמת, לא עכשיו לעשות וי על הדרכת חתנים ולהגיד לכלה או לרבנות שעשיתי הדרכה וזה בסדר והנה הטופס או משהו כזה, לא.

מי שרוצה באמת להבין, באמת להיות רגוע, כל בן אדם באשר הוא, בכל רמה של פתיחות, בכל רמה של ידע, פשוט ממליץ לבוא.

בוא ללמוד את הסודות והיסודות להקמת בית איתן

לתאום פגישה מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה

דילוג לתוכן