החתן ניתאי בן צבי

תל אביב, ישיבת "באר התורה" בית שמש

החתן ניתאי בן צבי
תל אביב, ישיבת "באר התורה" בית שמש

"שלום שמי ניתאי בן צבי, אני לומד בישיבת "באר התורה" בבית שמש.

אני הגעתי להדרכה של הרב משה דרך חבר מאד מאד קרוב שהמליץ לי.

עיקר המיוחדות חוץ מהפרקטיקה והניסיון והחכמת חיים המיוחדת, זה צורת ההתאמה לכל אחד ואחד. שכל אחד יכול לבוא ולהרגיש שזה הסגנון שלו וזה מתאים בשבילו ובשפה שהוא מבין ויודע ומדבר. זה השפה שאיתה הוא מתמודד.

כל ההדרכה, הפרקטיקה המאד מאד מיוחדת והראש הבריא והצעיר שההדרכה נותנת והפתוח, שאפשר פשוט לדבר ולפתוח הכל כמו שצריך וזה מלווה בהרבה ניסיון, ניסיון יומיומי ומעשי הלכתי ורפואי והנהגתי.

אני חושב שזה לא רק הדרכת חתנים – זאת הדרכה לחיים, הדרכה של איך להתמודד עם כל מיני מצבים ודברים ובעיקר בעיקר- הדרכה של דוגמה אישית של לדעת איך לקבל את הדברים, איך להתייחס אליהם, איך להסתכל עליהם ולחשוב איתם קדימה גם דברים שלא נאמרו, איך לקחת את הסיטואציות האלו ולחשבן אותן בסיטואציות אחרות. מספיק גם לציין את ההדרכה הזאת של הכלכלה, שאין את זה בשום מקום. שזה הרבה הרבה שכל פשוט לחשוב ולחשבן איך כדאי להתנהג ואיך כדאי להתמודד בדברים שלא נצטער עליהם אח"כ. פשוט שנהיה מוכנים וערוכים מראש ככלל לכל החיים, אני חושב שאדם שאכפת לו מעצמו ואכפת לו מאיך החיים שלו יראו, אז הוא צריך ללכת לטוב ביותר. וכשאדם מחליט שהוא הולך לטוב ביותר אז הוא פשוט מגיע לפה ומקבל את הטוב ביותר, כי זה לא רק הללמד ולהגיע לתוצאות. זה החיבור המיוחד והליווי הכ"כ מיוחד שלא נגמר ביום החתונה או אפילו שנה אחרי זה שאלות, מדובר במו"צ תלמיד חכם שמעודכן ועוסק ומתעסק בזה עם הרבה הרבה ידע רחב ומקיף שפשוט חבל חבל לפספס את זה. שומעים על כל מיני שהיו בהדרכות אחרות ואח"כ באים ונעזרים.

פשוט עדיף מהתחלה לבוא ולהיות נוכח ולקבל הכל בשתי ידיים כמו שצריך."

בוא ללמוד את הסודות והיסודות להקמת בית איתן

לתאום פגישה מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה

דילוג לתוכן