החתן נפתלי בנשעיה

ירושלים

נגן וידאו
החתן נפתלי בנשעיה
ירושלים

"אני נפתלי בנשעיה, הגעתי להדרכה אחרי המלצות- הבוס שלי ועוד כמה מכרים שהכירו והמליצו ממש בחום ואת האמת שהם לא טעו, בכלל לא טעו.

החוויה שלי הייתה קודם כל היה לי הכל מקיף, היה לי הכל מהכל, מ-סדר עצמי בראש לקראת מה אני הולך, והמדרגות של השלבים עד לתהליך- גם של פרקטיקה איך לחיות, איך לנהל דו שיח תקין, איך להתמודד עם סיטואציות כאלו ואחרות. פרקטיקה מעשית יותר גם אם אפשר לקרוא לזה ככה, מפורטת מאד. אני יוצא מפה עם ראש ממש ממש מסודר מכל הנושא הזה של להיכנס ולהתחיל בית וחיים.

ההדרכה נתנה לי כלים להסתכל על עצמי בעין יותר טובה, בעין יותר חזקה, להבין להאמין שאני עושה פה משהו שהוא נכון שאני מסוגל גם לעשות אותו. הרב משה יש לו קודם כל אינטליגנציה רגשית מאד גבוהה, הוא יודע לזהות את החתן או מי שעומד מולו ברמה של איך לדבר אליו, איך לגשת בשיח, איך לקלף את החומות בוא נקרא לזה ככה בצורה מושלמת, עדינה, אבל בסוף קולעת בול למטרה, משהו שלא ראיתי.. לא ראיתי…

אני ממליץ לכל אחד לעשות את זה, יכול להיות שיש חששות בהתחלה של מה מו, אני יודע אני לא יודע… זה משהו שהוא מאד מאד מאד משנה חשיבה, ואפילו הייתי אומר קצת במודעות, בתודעה, וזה כלי ערך עליון ממש. זאת אומרת כלי נוסף שנותן לך כלים אחרים לגמרי להיכנס לזוגיות, להיות בזוגיות, ולקחת את זה בצורה עם המון כוח ועוצמה.

אני ממליץ לכל אחד לבא עם ראש פתוח אפס ציפיות ולהיות מוכן לקבל את מה שעולה פה, לפעמים בשיחה הראשונה על נושא מסוים אולי אתה לא כ"כ מבין את ההקשר אבל בסוף הכל מתקשר בתמונה רוחבית מאד מאד ברורה מסודרת."

בוא ללמוד את הסודות והיסודות להקמת בית איתן

לתאום פגישה מלא את הפרטים וההשקעה שלך כבר מתחילה

דילוג לתוכן